Partneři

okpet.cz

Rodinná firma, která se zabývá prodejem kvalitního krmiva pro psy a pomůcek pro chov a výcvik psů. Do povědomí se dostali zejména salámy Naturis, které dováží. Salámy se nedrolí, drží tvar a nemastí. Od téže firmy dováží i za studena lisované granule. Pomůcky pro výcvik jsou zejména od firem Hundesportprofi a Eurojoe.
Medy výšivky

Krásné vyšívané i tištěné oblečení se psí, ale i jinou tématikou. Hrnky z vlastní fotografií a mnoho dalšího zboží dle vašeho přání.

boxerpraha.cz

Sdružování majitelů, chovatelů a příznivců psů plemene boxer. Poskytujeme poradenství při chovu. Pořádáme výstavy a soutěže.

Moravskoslezký dobrman klub

Moravsko-Slezský dobramn klub spolek sdružuje majitele a příznivce plemene dobram z Moravy, Čech i zahraničí, jejichž cílej je chov čistokrevných dobrmanů s průkazem původu plně odpovídajících standartu FCI.

cmku.cz

Českomoravská kynologická unie (ČMKU), vznikla v prosinci roku 1992[1] a je považována za nástupkyni původní Československé kynologické unie, která zanikla během 2. světové války a následnici tří poválečných nezávislých spolků zaměřených na plemena lovecká, pracovní a společenská, vzniklých v 60. letech. ČMKU zastřešuje kynologii v České republice a je řádným členem Mezinárodní kynologické federace (FCI).

barfik.cz

Barfík a jeho majitelka Dominika Slabá se věnuje přírodní výživě psů. Její vizí je šířit osvětu v oblasti výživy psů. Na stravu se dívá jako na komplexní záležitost. Nástroj, díky kterému může vracet psům energii, předcházet nebo léčit nemoci a dopřávat pohodový a šťastný život jak jim, tak i jejich páníčkům.

louie.pet

Mister Firma Louie vyrábí konzervy, které bsahují 95% masa a 5% rýže, vitamínů a minerálů. Konerzvy jsou 100% přírodní, vyráběny v České republice a jsou to velmi praktické znovu uzavíratelné plechovky.

Karel Frank - předseda RTW klubu

Karel Frank ve spolupráci s firmou Mera Dog.

Rottweiler klub ČR

Hlavním cílem klubu je rozvoj chovu psů plemene rottweiler při udržení jeho čistého genofondu. K dosažení tohoto cíle klub spolupracuje s ostatními kynologickými organizacemi na území ČR i s organizacemi zahraničními.

kynologie.cz

Základním posláním ČKS je prostřednictvím svých orgánů, organizačních jednotek a jejich členů zabezpečovat a provádět kynologickou činnost.

Follow Us
Translate »